Costa del Maresme

Popis oblasti:

Costa del Maresme se nachází severně od Barcelony a volně navazuje na pobřeží Costa Brava. Letoviska na Costa del Maresme jsou vyhlášená díky svým krásným dlouhým plážím a dobrými službami. Mezi nejznámější střediska Costa del Maresme patří Malgrat de Mar, Santa Susana a Calella. Na Costa del Maresme jsou dlouhé pláže s hrubším pískem. Díky pobřežní rychlodráze je možné z letovisek na Costa del Maresme podniknout pohodlný výlet do Barcelony.

Pláže:

Costa del Maresme nabízí svým návštěvníkům krásné dlouhé pláže s hrubším pískem. Všechny pláže jsou veřejné a zdarma. Většina hotelů na Costa del Maresme leží přímo u pláže nebo v těsné blízkosti a cesta na pláž vede pod pobřežní komunikací podchodem.

Výlety:

Nabídka organizovaných nebo individuálních výletů na Costa del Maresme je velmi pestrá. Mezi nejoblíbenější patří :

  • Celodenní Barcelona - výlet do katalánské metropole s návštěvou nejzajímavějších památek (Sagrada Familia, hlavní třída La Rambla, náměstí Plaza de Catalunya, park Güell a další).
  • Barcelona + Fontány + mořské Akvárium - největší akvárium v Evropě, podvodní tunel dlouhý 80 m Vám umožní nahlédnou přímo do hlubin oceánu a můžete spatřit 450 druhů zvířat.
  • Marineland - zábavní park nejen pro děti s vystoupením cvičených delfínů, lachtanů a papoušků.
  • Montserrat - světoznámý benediktinský klášter a jedno z nejposvátnějších míst Katalánska.

Nabídka a ceny výletů se řídí vždy aktuální poptávkou.

03_ES_CM (1).jpg

Fotogalerie

03_ES_CM (2).jpg03_ES_CM (6).jpg03_ES_CM (7).jpg
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


01_Ceska_republika (28)
Česká republika
Croatia (4)
Chorvatsko
1spain (11)
Španělsko