Blanes

Popis letoviska:

Blanes je jedno z nejhezčích míst ležících na rozhraní dvou pobřeží, Costa Bravy a Costa del Maresme. Klidná atmosféra lázeňského města se starým rybářským přístavem, hradem sv. Jana a středověkými strážními věžemi určila letovisko, aby se stalo oblíbeným a velmi navštěvovaným výletním místem a cílem mnoha turistů. Chloubou městečka Blanes je i světoznámá botanická zahrada Mar i Murtra s úplnou sbírkou středomořské a severoafrické flóry (více než 3000 druhů exotických rostlin). Co se týče sportu, najdou zde turisté následující vodní sporty - kanoistiku, plachtění, windsurfing, vodní skútry, parasailing.

Typ pláží:

Jsou zde nádherné pláže s hrubším pískem. K zábavě zvou např. potápění, šnorchlování, plážový volejbal, windsurfing, vodní lyže, tenis.

Nabídka výletů:

Mezi nejoblíbenější z rozmanité nabídky výletů patří:

  • Barcelona - celodenní výlet po nejznámějších místech Barcelony jako je Park Güell, ulice La Rambla, chrám La Sagrada Familia a další. Doporučujeme také návštěvu L´Aquarium de Barcelona - největší akvárium v Evropě s více než 11 tisíci živočichů.
  • Montserrat - světoznámý benediktinský klášter na úbočí skalního masivu Montserrat. Každý den zde zpívá chlapecký sbor Escolania, který patří mezi nejstarší v Evropě. Možnost pěšího výletu cestou mezi skalními útvary. Jako místní specialitu můžete ochutnat med a jemný kozí sýr nebo sladce chutnající likér Aroma de Montserrat z bylinek sbíraných na zdejších kopcích. Marineland - areál s množstvím vodních atrakcí a vystoupení cvičených lachtanů, delfínů a papoušků je krásným zážitkem pro malé i velké.
  • La Siesta - katalánská show plná zábavy. Vychutnáte si zpěv profesionálních umělců, flamenco španělské taneční skupiny či vystoupení vynikajícího kytaristy Diega Cortése. Nabídka a ceny výletů se řídí vždy aktuální poptávkou.
1_ES_CB_Blanes.jpg

Fotogalerie

02_ES_CB_Blanes (0).JPG02_ES_CB_Blanes (2).JPG02_ES_CB_Blanes (7).JPG
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


ELVIRA
Apartmány ELVIRAstarstar
od 5 500 Kč Cena za apartmán
ID
Strava: Bez stravy
Země: Španělsko
Oblast: Costa Brava
Letovisko: Blanes
Apartmány přímo na pláži v letovisku Blanes. Apartmány nabízejí ubytování v apartmánech až pro 6 osob se 2 ložnicemi nebo ve studiu pro 2 osoby. Ideální pro rodiny s dětmi.
LOTUS
Apartmány LOTUSstarstar
od 4 400 Kč Cena za apartmán
ID
Strava: Bez stravy
Země: Španělsko
Oblast: Costa Brava
Letovisko: Blanes
Rozlehlý apartmánový komplex se nachází 300 m od pláže a pár minut chůze od centra živého letoviska Blanes. Komplex se skládá z několika budov s centrálním bazénem a nabízí ubytování v apartmánech pro 4 až 6 osob.
STELLA MARIS hotel
Hotel STELLA MARIS hotelstarstarstar
od 3 990 Kč Cena za osobu
ID
Strava: Polopenze
Země: Španělsko
Oblast: Costa Brava
Letovisko: Blanes
Oblíbený a hlavně cenově výhodný hotel hotel se nachází nedaleko od centra živého letoviska Blanes a pouhých 150 m od pláže. Hotel nabízí ubytování v pokojích nebo i v apartmánech až pro 6 osob.
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
2-fr
Francie
Croatia (4)
Chorvatsko
01_Italie (1)
Itálie
01_Madarsko (7)
Maďarsko
01_Germany (1)
Německo
01_Polsko (6)
Polsko
flag-1022605_960_720
Rakousko
1spain (11)
Španělsko