Harkány

Popis letoviska:

HARKÁNY – nejvyhledávanější termální lázně v Maďarsku vděčí za svoji slávu především léčivým účinkům zdejších pramenů. Termální voda, která zde vyvěrá o teplotě 62°C, jako jediná na světě obsahuje síru rozpuštěnou ve formě plynu. Pokusy bylo dokázáno, že se síra v plynné formě vstřebává do lidského těla 150x rychleji, čímž se urychluje látková výměna uvnitř tkáně. Nejblahodárnější účinky má zdejší voda především na choroby pohybového ústrojí (choroby kloubů, páteře, onemocnění chrupavek nosných kloubů kyčlí, kolen a kotníků), rehabilitace po úrazu a další. Vynikajících výsledků však zdejší lázně dosahují i při léčbě lupenky, gynekologických zánětů a neplodnosti, a protože se dá voda i pít, je účinná i proti chronickým zánětům nosohrtanu, zánětu mandlí a podobně. Lázně jsou v provozu celý rok a díky krytým bazénům a termálním venkovním bazénům si zde můžete užívat blahodárných účinků zdejší vody kdykoliv.

Harkány však nejsou jen lázně, ale díky své poloze na jihu Maďarska a příjemnému mediteranskému klimatu, které sem zasahuje, jsou i vyhledávaným cílem pro trávení dovolené po celý rok. Areál lázní se rozprostírá na ploše 13 hektarů a nachází se zde celkem 7 bazénů, lázeňský park, ale i tobogány, restaurace, obchody a navíc můžete podniknout celou řadu výletů do okolí jako je např. historické město Pécs, výlet lodí po řece Dráva – hraniční řeka s Chorvatskem, návštěva vinných sklípků, návštěva koňské farmy s obědem nebo večeří s ochutnávkou místních gastronomických specialit a s tradiční hudbou.

01_Harkany (9).jpg

Fotogalerie

05_Harkany (1).jpg05_Harkany (2).jpg05_Harkany (3).jpg
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


ATRIUM
Hotel ATRIUMstarstarstar
od 6 440 Kč Cena za osobu
BUSID
Strava: Polopenze
Země: Maďarsko
Oblast: Maďarské lázně
Letovisko: Harkány
Hotel Átrium ve známém lázeňském letovisku Harkány poskytuje ubytování v pokojích až pro 3 osoby. Možnost dokoupení autobusové dopravy.
DELUXE
Apartmány DELUXEstarstarstar
od 2 450 Kč Cena za osobu
BUSID
Strava: Bez stravy
Země: Maďarsko
Oblast: Maďarské lázně
Letovisko: Harkány
Ubytování ve známém lázeňském středisku Harkány v kvalitních apartmánech až pro 4 osoby, které se nacházejí ve vilové čtvrti. Možnost dokoupení autobusové dopravy.
HARKÁNY
Apartmány HARKÁNYstarstar
od 2 190 Kč Cena za osobu
BUSID
Strava: Bez stravy
Země: Maďarsko
Oblast: Maďarské lázně
Letovisko: Harkány
Klasické apartmánové domy se nachází v klidné části Harkán. Nabízí jednodušší, ale účelně vybavené ubytování. Možnost dokoupení autobusové dopravy.
LÍDIA
Aparthotel LÍDIAstarstarstar
od 5 180 Kč Cena za osobu
BUSID
Strava: Snídaně, Večeře
Země: Maďarsko
Oblast: Maďarské lázně
Letovisko: Harkány
Ubytování ve známém lázeňském středisku Harkány v aparthotelu Lídia v kvalitních pokojích s balkónem až pro 3 osoby. Možnost dokoupení autobusové dopravy.
XAVIN
Hotel XAVINstarstarstarstar
od 5 810 Kč Cena za osobu
BUSID
Strava: Snídaně, Večeře
Země: Maďarsko
Oblast: Maďarské lázně
Letovisko: Harkány
Velmi kvalitní hotel nedaleko lázeňského areálu s vlastním wellness centrem a výbornou kuchyní, poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích až pro 3 osoby. Možnost dokoupení autobusové dopravy.
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
2-fr
Francie
Croatia (4)
Chorvatsko
01_Italie (1)
Itálie
01_Madarsko (7)
Maďarsko
01_Germany (1)
Německo
01_Polsko (6)
Polsko
flag-1022605_960_720
Rakousko
1spain (11)
Španělsko