Zadar

Popis letoviska:

Zadar, páté největší město Chorvatska,  se nachází v samotném srdci severní Dalmácie, je to správní centrum zadarské župy, universitní a historické město a důležitý dopravní uzel. V blízkosti se nachází národní parky Paklenica a Kornati a z mořské strany je obklopen sedmi ostrovy. Zadar nabízí svým hostům velké množství kvalitních služeb, historických památek a výbornou gastronomii.  Mezi největší zajímavosti patří předrománský kostel sv. Donáta, Pevninská brána, románská katedrála sv. Anastázie, řada muzeí, moderní atrakce mořské varhany a pozdrav slunci. Během letní sezóny se v centru odehrává řada koncertů, gastrovečerů a různých společenských akcí, mezi nejznámější patří Noc úplňku, kdy  je město osvětlené svíčkami a pochodněmi, naplněné místní hudbou a vůní  tradičních pokrmů.

Typ pláží:

V oblasti Zadaru se nejčastěji vyskytují pláže oblázkové a písečné, které jsou lemovány borovými lesy. Oblíbenou oblázkovou pláží je městská Kolovare, která byla za nadstandardní služby a čisté prostředí oceněna Modrou vlajkou. Písečné pláže pro děti najdete například v Boriku, nebo 13 km západně od Zadaru, kde se rozprostírá úchvatná 1,5 km dlouhá pláž Zaton, vybavená občerstvením a zábavními parky pro děti. Zadarská riviéra nabízí perfektní podmínky pro windsurfing, vodní lyžování, podmořský rybolov a potápění.

1Zadar city.jpg

Fotogalerie

PICT0029_75264.JPGPICT0032_75265.JPGPICT0033_75266.JPG
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


ZADAR
Villa S Bazénem ZADARstarstarstarstar
od 8 600 Kč Cena za apartmán
AIRIDBUS
Strava: Bez stravy
Země: Chorvatsko
Oblast: Zadarská riviéra
Letovisko: Zadar
Apartmánový dům s bazénem se nachází v klidnější části historického města Zadaru. Poskytuje ubytování v komfortně vybavených a klimatizovaných studiích a apartmánech. Ideální dovolená pro ty, kteří chtějí být nedaleko živého centra města.
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
2-fr
Francie
Croatia (4)
Chorvatsko
01_Italie (1)
Itálie
01_Madarsko (7)
Maďarsko
01_Germany (1)
Německo
01_Polsko (6)
Polsko
flag-1022605_960_720
Rakousko
1spain (11)
Španělsko