Tkon

Popis letoviska:

Letovisko Tkon je největší obec na ostrově Pašman, která má přímé trajektové spojení s pevninou z velmi živého letoviska Biograd na Moru. Cesta trajektem z Biogradu trvá pouhých 15 minut a od rána do večera jezdí trajekt každou hodinu. Za pár minut jste tak na ostrově v letovisku, které je mnohem klidnější než Biograd a především zde nejsou tak přeplněné pláže. Naopak za zábavou a nákupy to máte jen 15 minut trajektem.

Letovisko Tkon nabízí vše co člověk pro správnou dovolenou potřebuje - restaurace, cukrárny, kavárny, obchody, tržnici, poštu, směnárnu. Hlavní výhodou pobytu na ostrově Pašman je skutečnost, že je mnouhem méně obydlen, takže pláže zde jsou vždy mnohem klidnější než na pevnině.    

Typ pláží:

Pláže v letovisku Tkon jsou písčito-oblázkové. Dají se zde najít i menší pláže s písečným dnem a velmi pozvolným vstupem do moře. Zbytek pláží je klasicky s oblázky nebo jsou zde betonová plata na opalování s upraveným vstupem do moře.

01_Tkon_ostrov_Pasman (6).jpg

Fotogalerie

03_Tkon_ostrov_Pasman (7).jpg03_Tkon_ostrov_Pasman (8).jpg03_Tkon_ostrov_Pasman (10).jpg
Odkud (Město,ulice číslo popisné):


MARTIN
Apartmány MARTINstarstarstar
od 14 500 Kč Cena za apartmán
ID
Strava: Polopenze, Večeře, Bez stravy
Země: Chorvatsko
Oblast: ostrov Pašman
Letovisko: Tkon
Apartmány se nachází v 1.patře rodinného domu v první řadě od moře v městečku Tkon. V domě se nachází pouze dva apartmány až pro 6 osob a jsou situovány v těsné blízkosti pláže(cca 30m). Ideální poloha pro klienty, kteří chtějí prožít dovolenou na klidném
PETAR
Apartmány PETARstarstarstar
od 6 600 Kč Cena za apartmán
ID
Strava: Polopenze, Večeře, Bez stravy
Země: Chorvatsko
Oblast: ostrov Pašman
Letovisko: Tkon
Apartmány se nacházejí asi 900 m od centra letoviska Tkon a pouhých 100 m od pláže, které je písčito-oblázková s pozvolnějším vstupem do moře. K dispozici jsou 3 apartmány pro 3 osoby, jeden až pro 7 osob nebo dvě samostatně stojící vilky každá až pro 5 o
TAMARIS
Apartmány TAMARISstarstarstar
od 17 200 Kč Cena za apartmán
ID
Strava: Polopenze, Večeře, Bez stravy
Země: Chorvatsko
Oblast: ostrov Pašman
Letovisko: Tkon
Apartmány se nacházejí v rodinném domě v městečku Tkon na ostrově Pašman v první řadě u moře, pouhých 50 m od krásné písečné pláže, vhodné pro děti. Jedná se o novější apartmány s moderním vybavením.
01_Ceska_republika (28)
Česká republika
2-fr
Francie
Croatia (4)
Chorvatsko
01_Italie (1)
Itálie
01_Madarsko (7)
Maďarsko
01_Germany (1)
Německo
01_Polsko (6)
Polsko
flag-1022605_960_720
Rakousko
1spain (11)
Španělsko