Pro každého sředoevropana je už jen samotné nalodění na „plující město“ pro více jak 3000 osob neobyčejným zážitkem. Trochu luxusu si dopřeje rád každý z nás a na palubách lodí MSC Vás bude obklopovat všude v podobě čistého italského designu. K neodmyslitelnému zážitku z plavby patří i výborná kuchyň, kdy ochutnáte řadu gastronomických specialit v některé z restaurací na palubě. Ke správné dovolené patří i zábava, které je na lodi dostatek. Každý večer můžete navštívit divadlo na palubě s až 1600 místy k sezení a kde se denně koná jiné představení, show nebo varieté. Kromě toho každý večer v několika barech na palubě hraje živé hudba, koná se diskotéka a různé soutěže.  Volba trasy plavby je jen na Vás, ale určitě nám později dáte za pravdu, že zážitek z lodi a plavby samotné je 90% celého zájezdu a zbylých 10% je už jen třešnička na dortu v podobě měst a přístavů, které během své plavby navštívíte. Velmi oblíbené jsou především krátkodobé plavby po Středozemním moři, které nejsou finančně tolik náročné a pro dokonalý odpočinek jsou naprosto ideální. Těšíme se s Vámi na setkání na palubě některé z lodí společnosti MSC Cruises.

KATALOG PLAVEB MSC CRUISES K PROLISTOVÁNÍ NEBO KE STAŽENÍ (německá verze).

                                                            Pro zobrazení klini na orázek katalogu.                                                              

                                                                                                                                                                     

 VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY SPOLEČNOSTI MSC CRUISES KE STAŽENÍ V PDF

    Tyto všeobecné podmínky jsou platné pouze na zájezdy spojené s plavbou luxusní lodí společnosti MSC Cruises, které jsou součástí nabídky.

 


           


UBYTOVÁNÍ: moderní kajuty s vybavením: koupelna se sprchou a WC, klimatizace/topení, SAT/TV s interaktivním infokanálem o průběhu plavby a o dění na lodi, minibar, trezor, telefon, 24 hodinový servis, úklid je prováděn 2x denně.  Kajuty se dělí podle umístění na vnitřní (bez okna), vnější s oknem nebo s balkónem. Lůžka pro 3. nebo 4. osobu v kajutě jsou vždy výklopná závěsná lůžka (palanda).
STRAVOVÁNÍ: v ceně každé plavby je vždy plná penze formou bufetu + servírované galavečeře, odpolední + půlnoční snack, odpolední čaj. Doporučujeme dokoupení nápojového all inclusive.
DOPRAVA DO PŘÍSTAVU: individuální. K vybraným plavbám bude zajištěna doprava z Prahy nebo Vídně. Zajistíme Vám též parkování Vašeho auta v přístavech Janov, Benátky, Kiel, Hamburg.


   

FLOTILA MSC CRUISES

Flotila MSC patří mezi nejmodernější a nejdynamičtější flotilou na světě. V současnosti flotila čítá celkem 12 lodí ve třech třídách:

Třída Fantasie - královská třída plavidel (délka kolem 330 m, výška 67 m, počet pasažérů přes 3800)  
- loď MSC Fantasia (2008)
- loď MSC Splendida (2009)
- loď MSC Divina (2012)
- loď MSC Preziosa (2013)

Třída Musica - velká plavidla (délka kolem 290 m, výška 60 m, počet pasažérů cca 2500)
- loď MSC Magnifica (2010)
- loď MSC Poesia (2008)
- loď MSC Orchestra (2007)
- loď MSC Musica (2006)

Třída Lirica - středně velká plavidla (délka kolem 250 m, výška 54 m, počet pasažérů cca 1600)
- loď MSC Sinfonia (2005) 
- loď MSC Armonia (2004)
- loď MSC Opera (2004)
- loď MSC Lirica (2003)

NOVINKA V ROCE 2017 !!!
Počátkem roku 2017 bude spuštěna na vodu zcela nová kategorie lodí MSC třídy Vista - MSC MERAVIGLIA pro více jak 5700 hostů.

LOĎ MSC MERAVIGLIA
 
     


Každá loď společnosti MSC Cruises nabízí svým hostům ty nejmodernější inovace v designu, komfortu, technologiích i úrovni poskytovaných služeb. Společnou značkou všech lodí je italský design, výjimečný komfort, vřelá pohostinnost a velmi vysoká reputace v oblasti ekologie.
Každá loď si zachovává svůj osobitý charakter a proto bude zážitek z každé vaší plavby jedinečný!
 


 
CENY A VŠEOBECNÉ PODMÍNKY MSC CRUISES:
  • Ceny zahrnují: plavbu dle programu s ubytováním ve vnitřní kajutě, rozšířenou plnou penzi během plavby, veškeré přístavní poplatky a taxy dopravu zavazadel do kajuty, zábavné, animační a sportovní programy na palubě.
  •  Ceny nezahrnují: dopravu z ČR do přístavu a zpět, povinný servisní poplatek cca 9,- EUR/osoba/den (platba výhradně až na palubě přímo klientem – nelze předplatit v ČR), nápoje na palubě, organizované výlety na pevnině, doplňkové služby na palubě (sauna, lázně, internet atd.), komplexní nadstandardní cestovní pojištění ALLIANZ za 240,- Kč/osoba.
  • Plavby s lodí MSC se lze zúčastnit výhradně s platným cestovním pasem, i když je plavba samotná v rámci zemí. EU
  • Pro účast na plavbách společnosti MSC platí všeobecné smluvní a storno podmínky společnosti MSC Cruises, které jsou součástí cestovní smlouvy.


01_Ceska_republika (28)
Česká republika
2-fr
Francie
Croatia (4)
Chorvatsko
01_Italie (1)
Itálie
01_Madarsko (7)
Maďarsko
01_Germany (1)
Německo
01_Polsko (6)
Polsko
flag-1022605_960_720
Rakousko
1spain (11)
Španělsko